Krása a styl

5 nejlepších červených odstínů, které můžete letos v zimě vyzkoušet

Získejte dokonalou tvářenku s těmito snadno použitelnými krémy, tyčinkami a pudry.

Jedná se o součást našeho týdenního seriálu Testovací jízda, ve kterém náš tým odborníků na krásu odhaluje produkty a nástroje a zkoumá nové techniky na vlastní kůži.

Pokud chcete osvěžit svůj obličej na příští schůzku v rámci Zoomu, může být řešením jednoduchá aplikace tvářenky. Podle vizážistky celebrit Juliette Perreux je to proto, že tvářenka dodá vaší pleti ruměnec a probudí ji. „Tvářenka okamžitě rozjasní obličej a dodá mu zdání zdraví a štěstí,“ říká Perreux. Jako první přiznávám, že občas pochybuji o tom, zda tvářenku nanáším správně. Nejvíce mi záleží na tom, abych nevypadala jako klaun, ale zároveň chci přidat dostatek barvy, abych dosáhla dokonalého ruměnce. Zde je pět rychlých rad, které jsem se naučila, jak vybrat správnou tvářenku a jak ji správně nanášet.

Vyberte si svůj formát

Existuje mnoho různých forem tvářenek: krémy, tekutiny, pudry, tyčinky, prostě všechno možné. Výběr mezi všemi možnostmi se zdá být ohromující, ale můžete si zjednodušit výběr podle typu podkladu, který používáte, a podle toho, jakou chcete mít povrchovou úpravu. Pokud chcete mít spíše orosený vzhled, zkuste použít krémovou nebo tekutou tvářenku. Pokud chcete matnější vzhled, sáhněte po pudru, říká Youngová. „Pokud se vám rozjasňuje pleť a potřebujete matnější plný podklad, je nejjednodušší použít pudrovou tvářenku, protože nenaruší podklad pod ní a zachová krytí,“ říká Perreux. Krémová tvářenka vám dodá pěkný lesk a bývá nejjednodušší na nanášení, protože ji můžete rozetřít prsty. Pokud chcete mít trochu větší výdrž, zkuste použít tekutou tvářenku nebo skvrnu. Obě varianty jsou dobré, pokud pravidelně nosíte pleťovou masku, protože se nesetřou.

Naneste na jablko na tváři

První trik, jak správně nanést tvářenku, spočívá v tom, že se při nanášení vždy usmějete, abyste ji správně umístili, říká vizážistka celebrit Tai Youngová. „Začněte u jablíčka na tváři a přetáhněte štětec šikmým pohybem k linii vlasů mírně nad uchem.“ Aby tvářenka nepůsobila na jednom místě příliš těžce, dbejte na rovnoměrné rozložení barvy. „Ráda nanáším tvářenku téměř ve stejné oblasti jako rozjasňovač, tedy od jablíčka tváře směrem nahoru k lícní kosti. Působí to opravdu mladistvě a povzneseně,“ říká Perreux.