Krása a styl

3 snadné sváteční účesy pro každou délku vlasů

Krása a styl

S trochou stylingového přípravku a dospěláckým doplňkem můžete vlasy jakékoliv délky změnit z každodenních na večírkové. Tyto tři jednoduché a velmi elegantní účesy vás jistě inspirují při přípravě na sezónní večírky v kanceláři a setkání s rodinou a přáteli během svátků. Ať už máte krátké, středně dlouhé nebo dlouhé vlasy, shromáždili jsme pro vás několik našich oblíbených vlasových produktů a doplňků pro vytvoření slavnostního svátečního účesu, se kterým se budete otáčet za každou příležitostí. Nejlepší na tom je, že je všechny zvládnete doma v několika snadných krocích. Tady je návod, jak získat tento vzhled.

Sváteční účes pro dlouhé vlasy: do půlky culík se stuhou

Klíčem k tomuto glamour vzhledu je objem a návštěva obchodu s řemeslnými potřebami. Na vlhké vlasy naneste pěnu, například Kenra Platinum Voluminous Touch Root Mousse, 22 dolarů, Ulta, vyfénujte je a pak je na několik hodin stáhněte do vysokého volného drdolu. Když si vlasy sundáte, budete mít tuny těla a výtahu, říká stylista celebrit Garnier Tommy Buckett. Horní polovinu vlasů stáhněte do culíku a upevněte gumičkou. Černá sametová stuha svázaná do středně velké mašle vytvoří elegantní zakončení účesu s napůl zvednutými vlasy.

Sváteční účes pro středně dlouhé vlasy: měkké lokny s baretem

Kudrliny působí velmi slavnostně, když je doplníte výraznou sponou. Pokud máte rovné vlasy, omotejte jejich části kolem kulmy a pak je až do vychladnutí natočte do loken. Buckettová říká, že je pak rozviňte a jemným kartáčem uhlaďte horní část a načechrejte lokny na koncích. Máte přirozeně kudrnaté vlasy? Do suchých vlasů natočte krém na lokny, například Garnier Fructis Curl Sculpt Conditioning Cream Gel, 4 dolary, Walmart. Vzhled doplní třpytivá sponka nebo sponka z luxusní látky, jako je samet nebo brokát (zkuste L. Erikson USA Volume Barrette Silk Velvet, 28 dolarů, France Luxe).

Sváteční účes pro krátké vlasy: rozcuchaná textura se sponkami

Uvolněné vlny s velkým ohybem a pohybem jsou v této sezóně oblíbené (a zabraňují vyklouznutí sponek). Abyste je získali, vmasírujte do vysušených vlasů trochu pomády, například R&Co Sand Castle Dry Texture Crème, 29 dolarů, Amazon, a konce vlasů zatočte a vyčesejte. Překřižte několik bobby kolíků centimetr nebo dva nad jedním uchem, což je univerzálně lichotivé místo, říká Buckett. Pro slavnostnější vzhled než tradiční hnědé nebo černé přidejte kovové sponky. Nám se líbí špendlíky Kitsch Opal Matchbook Bobby Pins, 12 dolarů, Kitsch.