Dovolená

Hostujte virtuální herní noc

Vzhledem k tomu, že jsme se téměř celý rok sociálně distancovali, je jasné, že pandemie zcela změnila způsob, jakým trávíme čas se svými přáteli a blízkými. Na začátku pandemie jsem začal každý týden pořádat virtuální happy hours s přáteli, ale s přibývajícími měsíci mi začaly chybět optimistické interakce našich pravidelných herních večerů. Pokud jste chtěli oživit své virtuální aktivity, zvažte pořádání virtuálních herních večerů.

Funguje to takto: Uspořádejte skupinový videohovor a vyberte si online hru, kterou budete hrát. K dispozici jsou desítky interaktivních her (například virtuální bingo!) a díky tomu, že při hře vidíte tváře svých přátel, budete mít pocit, že jste přímo s nimi v místnosti. Zde jsou některé z nejjednodušších (a nejzábavnějších) her, které naši redaktoři hrají online, spolu s našimi doporučeními pro videohry.

Svolejte tedy partu, zapněte FaceTime nebo Google Hangout a uspořádejte online herní večer. Jedno vám mohu slíbit: virtuální herní večery jsou stejně soutěživé jako ty skutečné.

Související položky

Kartové hry

Zatímco některé deskové hry lze hrát přes FaceTime s jednou osobou, která ovládá fyzickou desku, karetní hry je obzvláště obtížné hrát virtuálně (zejména hry jako Apples to Apples (30 USD, Barnes & Noble) nebo Uno (6 USD, Target), kde nechcete, aby ostatní hráči viděli vaše karty, dokud je nezahrajete). Naštěstí je snadné hrát hry jako Cards Against Humanity (25 USD, Barnes & Noble), Crazy Eights, Go Fish (10 USD, Target) a další online. (Zde se dozvíte, jak hrát Cards Against Humanity online). Aby byly online hry zábavnější, domluvte si skupinový FaceTime nebo hlasový hovor, abyste si mohli s přáteli při hře povídat.

Charades

Tohle je snadný (ale zábavný) úkol: Hádáme, že jste ji nikdy nehráli na videohovoru. Před začátkem hry nechte všechny vytisknout seznam podnětů nebo použijte online generátor slov, který vám v reálném čase poskytne nové podněty. Pak spusťte videohovor na Google Hangouts (je zdarma) a začněte hrát šarády.

Zdvihněte hlavy

Aplikaci HouseParty používám k videochatu s přáteli už léta (je to skvělá alternativa k FaceTime, pokud ne všichni ve skupině mají iPhone) a loni přidali funkci Heads Up, která umožňuje hrát hru s tím, komu voláte. Obvykle hrajete Heads Up tak, že držíte telefon na čele, aby osoba naproti vám viděla výzvu, a pak vám dává nápovědy, které vám pomohou uhodnout slovo; aplikace digitálně umístí slovo nad vaši hlavu, aby ho viděli všichni ostatní volající. Hlavní aplikace HouseParty i rozšíření Heads Up jsou zdarma, takže se pusťte do plánování dalšího domácího herního večera.

Jackbox Games

Tento týden jsem hrál Fibbage s několika přáteli a je to jedna z mých nejoblíbenějších her, protože je interaktivní a může ji hrát celá parta. Hra poskytne podněty a každý hráč zadává své vlastní odpovědi (což znamená, že hra může být tak géčková, jak chcete). Pro hru Fibbage hra poskytuje bláznivý, ale pravdivý titulek, ve kterém chybí jedno slovo: Vaším úkolem je zadat lež, která bude dostatečně věrohodná, aby ji ostatní hráči vybrali. Ceny her začínají na pouhých 5 dolarech, a jakmile si je stáhnete, můžete do hry pozvat až 8 přátel najednou. Pouze jedna osoba si musí hru skutečně zakoupit; každý, koho pozve, může hrát jen s připojením k internetu. Pro virtuální hraní této hry doporučuji použít službu Google Hangouts, protože umožňuje sdílet obrazovku počítače, takže všichni hráči vidí odpovědi na otázky zaslané skupinou.

Scattergories

Pokud jste pevně rozhodnuti hrát fyzickou deskovou hru (tyto hry patří mezi naše nejoblíbenější), můžete si ji zahrát! Spusťte skupinový chat přes FaceTime a nechte jednu osobu, aby připravila fyzickou deskovku a namířila na ni svůj telefon nebo počítač. Tento hráč bude muset fyzicky přesouvat herní figurky a tahat karty za všechny, takže tato metoda nejlépe funguje u her, které neobsahují příliš mnoho karet nebo dalších figurek. Scattergories (16 dolarů, Target) je jednou z nejjednodušších her, které lze hrát virtuálně. Pokud jste ji ještě nehráli, je to snadné: Vyberte si písmeno abecedy a podle pokynů ve hře sestavte seznam 12 slov začínajících na toto písmeno. Výzvy jsou například „předměty nalezené v kanceláři“, a pokud napíšete stejné slovo jako jiný hráč, ani jeden z vás za toto slovo nezíská bod. Každý ať použije svůj papír a propisku a v každém kole namíří kameru FaceTime na zadání.

Karaoke

Chybí vám týdenní karaoke večery? Voicebox Karaoke umožňuje snadno uspořádat virtuální večer plný zpěvu s nejlepšími kamarády. Zaregistrujte se na jejich webových stránkách a rezervujte si virtuální soukromé apartmá; pak nechte každého vytočit číslo a zařadit své oblíbené písně.

Trivia

Vyzkoušejte si své znalosti při pořádání virtuálního večera s kvízy. Aplikace QuizUp vám umožní soutěžit s přáteli v reálném čase odkudkoli na světě. Vyberte si ze stovek kategorií a témat a vytvořte si dokonale vyladěný kvízový večer, který bude odpovídat vašim zájmům.

Virtuální bingo

Zpestřete svůj herní večer tím, že uspořádáte virtuální bingo pro své přátele nebo členy rodiny. Služba My Free Bingo Cards usnadňuje hraní díky funkcím, jako jsou náhodné bingo karty, bingo karta a bingo karty, které můžete použít online nebo vytisknout. Hra s maximálně 30 hráči je zdarma a za 10 dolarů můžete zahájit hru s více než 30 lidmi.