Domácí mazlíčci

7 adventních kalendářů pro domácí mazlíčky, které popřejete svému čtyřnohému příteli „Happy Paw-lidays“

Související položky

Vánoční adventní kalendář

Tenhle kalendář je tak krásný, že se budou dvířka trhat. Obsahuje: 24 sušenek, 23 mini kostiček a jednu mini sušenku 24. prosince. (Tyto dobroty by vás mohly inspirovat k upečení vlastní várky vánočního cukroví.) Má rozměry 12 x 10 x 3 palce a snadno se vejde na váš pult nebo konferenční stolek.

Koupit: (44 dolarů, Amazon)

Adventní kalendář kočičího domu

Většina z těchto možností je určena pro psy, ale ani vaše kočička nezůstane stranou zábavy. Tento kalendář je dodáván s vlastními pamlsky, které jsou lyofilizované z krůtího masa, tresky a kuřecího masa. Dvacátý čtvrtý den obsahuje ručně vyrobenou plstěnou hračku, kterou si vaše kočka zamiluje.

Koupit: Kočičí adventní kalendář (31 dolarů, Etsy)

Doplňkový psí adventní kalendář

Po všech svátečních sladkostech budete chtít svému štěněti dát něco zdravého. Tento kalendář si můžete přizpůsobit tak, aby obsahoval různá měkká žvýkací pamlsky v šesti kategoriích: uklidňující; kyčle a klouby; močový měchýř a ledviny; kůže a srst; a probiotika. Kalendář se dodává ve třech variantách: pro psy do 30 kg; pro psy od 31 do 60 kg; a pro psy od 61 kg. (Pro různé velikosti domácích mazlíčků jsou určeny různé dávky.)

Koupit: (od 41 dolarů, Goodboy)

Personalizovaný psí adventní kalendář

Tento krásný kalendář je ručně vyrobený z dubové desky. Měří 17 palců a lze jej zavěsit na zeď nebo postavit na stůl. Do prostoru se vejdou menší pamlsky, například Old Mother Hubbard Dog Biscuits (18 USD, Petco), a 24. prosince je místo pro větší variantu, například Bones & Chews Bully Stick (12 USD, Chewy). Dodává se také s bezplatnou personalizací na dvou místech: nahoře pro jedno písmeno a dole pro jméno.

Koupit: Psí adventní kalendář s pamlsky (34 dolarů, Etsy)

Vánoční adventní kalendář pro psy

Tento ručně vyrobený kalendář připomíná váš krásně ozdobený vánoční stromeček. Plstěný předmět měří asi 25 x 25 palců a kapsy jsou velké asi 3 x 2 palce. Není dodáván s pamlsky, ale ty, které by se k němu perfektně hodily, jsou Blue Buffalo Blue Wilderness Trail Treats (5 USD, Petco). Obchod Etsy Creativity Customized má perfektní hodnocení a více než 2 600 prodejů. Jeden pětihvězdičkový recenzent píše: „Náš zvířecí adventní kalendář naprosto milujeme! Vejdou se do něj všechny velikosti pamlsků.“

Koupit: (od 25 dolarů, Etsy)

Adventní kalendář pro psy s kostmi

Tento plstěný kalendář je nahoře opatřen poutkem, takže ho můžete zavěsit na punčochy své rodiny. Každá kapsa je široká necelé dva palce, takže se do ní vejde většina pamlsků, například sušenky Milk-Bone (7 dolarů, Walmart). Dodává se také s bezplatnou personalizací, aby se vaše štěně cítilo mimořádně výjimečně.

Koupit: Psí adventní kalendář (40 dolarů, Etsy)

Látkový psí adventní kalendář

Váš hodný pes si tento kalendář zaslouží. Měří 16 x 28 palců a je vyroben z látky s dřevěným kolíčkem a stuhou na zavěšení. Cenově dostupná varianta má menší kapsy, které jsou ideální pro sušenky American Journey Peanut Butter Biscuits (3 USD, Chewy).

Koupit: Psí adventní kalendář (13 dolarů, Amazon)