Díkůvzdání

Nabídka díkůvzdání BBQ

Díkůvzdání

Pokud si myslíte, že 4. červenec a Svátek práce jsou jediné svátky, kdy si můžete pochutnat na grilovaných pokrmech, zamyslete se znovu. Toto grilovací menu na Den díkůvzdání vám bude důkazem, že grilování je vždycky dobrý nápad.

Gril je nejlepším přítelem časově vytížených kuchařů, takže nabídka snadných receptů na grilování na Den díkůvzdání je dobrou zprávou pro nejrušnější den v roce. Je načase, aby se svátky staly také součástí grilovací sezóny. A jak lépe oslavit tento objev než grilovanou hostinou na den přejídání! Připravte si tyto lahodné přílohy ke grilování, které zachrání den – zejména pokud vám dýňový koláč zabírá veškeré volné místo v troubě. Grilovací menu na Den díkůvzdání už máme připravené, takže si připravte gril na „roštovou“ sváteční hostinu. Toto grilované menu na Den díkůvzdání s receptem na grilovaného krocana a našimi nejlepšími grilovanými přílohami budeme servírovat bez ohledu na sychravé počasí. Ale popořadě: Než začnete grilovat, ujistěte se, že je gril vyčištěný a připravený. Pokud je prostě příliš mrazivé klima na to, abyste celé odpoledne stáli venku u grilu, vyberte si bezkouřový krytý gril Chefman (50 dolarů, Target), abyste získali kouřovou chuť grilovaného masa, aniž byste si museli obout sněhule a nasadit čepici.

Recepty na grilovanou večeři ke Dni díkůvzdání

Na těchto šest receptů na grilování na Den díkůvzdání si nezapomeňte připravit spoustu ubrousků (jsou nepořádnější než většina ostatních):

  • Předkrm:
  • Příloha: Grilované zelené fazolky
  • Příloha:
  • Příloha: Grilovaný krocan z Nové Anglie
  • Příloha: Grilovaný krocan z Nové Anglie
  • Grilované jablečné křupky s porterovo-ovesnou omáčkou

Níže si prohlédněte fotografie a dozvíte se více o každém z těchto receptů inspirovaných grilováním.

Polévka: Grilovaná chřestová polévka s chilskými krutony

Chřest chutná výborně, když je grilovaný. A když se rozmixuje do polévky plné chuti a spojí se s grilovanými krutony obalenými v chilli másle, chutná ještě lépe! Začněte své grilovací menu na Den díkůvzdání na lehkou a zdravou notu tímto teplým předkrmem. Máte málo času? Nebude to problém – tento pokrm může být připraven k podávání za 30 minut. Potřebujete to rychleji? Vynechejte gril a místo toho chřest blanšírujte. Plátky bagety opečte pod grilem, abyste získali rychlé krutony.

Získejte recept: Grilovaná chřestová polévka s chilskými krutony

Zeleninová příloha: Grilované zelené fazolky

Jestli nás něco nutí hltat více zeleniny, pak je to grilovaná zelenina. Zelené fazolky si jako klasika Dne díkůvzdání zaslouží místo na jídelním stole. Ale místo zeleného fazolového nákypu je letos grilujte a podávejte s kapkou olivového oleje. Navíc můžete grilování okořenit a přidat do něj papričky jalapeño a aromatický česnek. Této vitamíny nabité přílohy nebudete litovat a zařadíte ji do svého grilovacího menu na Den díkůvzdání (zejména proto, že jde o zdravější přílohu než většina nákypů). Nenechte se zmást zdravotními benefity: Je to jeden z nejchutnějších nápadů na grilování na Den díkůvzdání, které jsme vyzkoušeli.

Získejte recept: Grilované zelené fazolky

Bramborová příloha: Grilované brambory s podmáslím

Když už jsme ve vlaku grilování zeleniny, udělejme si nečekanou odbočku. Přesně tak: Grilované brambory jsou naprosto v kurzu a my jsme s nimi naprosto srozuměni. Aby byly grilované brambory Yukon gold vhodné na Den díkůvzdání, doporučujeme je rozmačkat s trochou podmáslí, másla a čerstvé pažitky. Pak si vychutnejte krémovou chuť podmáslí, na kterou jste zvyklí u maminčiny bramborové kaše, a zároveň si vychutnejte milovanou chuť čerstvých brambor z grilu. Tento recept na bramborovou kaši na Den díkůvzdání se snadno stane hvězdou přehlídky, ať už se jedná o grilovanou večeři na Den díkůvzdání, nebo ne.

Získejte recept: Vychutnejte si tento recept: Grilované brambory s podmáslím

Předkrm: Grilovaný krocan z Nové Anglie

Tento krocan je určen pro opravdové milovníky grilování – a pro hosty, kteří hledají bílé maso, které zdaleka není tak mdlé. Pokud si nejste jisti, jak krůtu grilovat, poradíme vám: Příprava krůty na grilu není tak děsivá, jak by se mohlo zdát! Tento lahodný pták má autentickou kořeněnou chuť, jakou si jen můžete přát, vyváženou porcí slavnostních vypeckovaných třešní a broskví. Navíc díky grilovanému krocanovi budete mít v troubě více místa na tradiční přílohy.

Získejte recept: Nový anglický grilovaný krocan

Zeleninová příloha: Grilovaná baby mrkev

Místo toho, abyste mrkev podávali syrovou na talíři, zkuste tuto lahodnou kořenovou zeleninu hodit na gril a připravit si tak zdravou přílohu ke Dni díkůvzdání. Zeleninu lehce okořeňte a přelijte lahodným kořeněným jogurtem. Steakové potírání a sůl zajistí, že bude pikantní a chutná. Je to dokonalý zeleninový dip ke grilované mrkvi. (Promiňte, ranč.) Pro větší křupavost posypte pistáciovými oříšky a máte mrkev, jakou jste ještě nikdy neochutnali.

Tip: Ujistěte se, že kupujete spíše obyčejný řecký jogurt než vanilkový, aby tato strana byla spíše slaná/slaná než sladká.

Získejte recept: Grilovaná baby mrkev

Dezert:

Grilovaný jablečný křupavý koláč s porterovo-ovocnou omáčkou

Nevěděli jste, že se dezert dá grilovat? Může – a chutná úžasně! Vynechejte letos pečení, aniž byste se vzdali sladkostí. Tento jablečný chips je připravený, zabalený ve fólii a pak připravený na grilu. Aby byl dezert ještě chutnější, přelijte ho porterovo-ovesnou omáčkou a kopečkem vanilkové zmrzliny. Je to skoro jako jablečný koláč na Den díkůvzdání, ale mnohem, mnohem chutnější.

Tip: Chcete-li omáčku Porter-Toffee připravit venku, jednoduše postupujte podle pokynů a místo na plotně použijte malý hrnec na grilovací rošty nebo boční hořák grilu.

Získejte recept: Grilované jablečné křupky s porterovo-ovesnou omáčkou

Adblock
detector